Наші лікарі

Зінько Олег Володимирович
Директор медичного центру , лікар-хірург вищої категорії
Стаж роботи – 23 роки. Закінчив Тернопільський ДМІ у 1990 році за спеціальністю лікувальна справа. Регулярні курси підвищення кваліфікації. Учасник численних конференцій, симпозіумів. У 2012р. за підсумками загальнодержавної рейтингової програми підтримки реального сектору економіки нагороджений орденом «За заслуги перед Вітчизною».

Послуги

Зінько Жанна Іванівна
Лікар-дерматовенеролог
У 1990 р. закінчила Тернопільський ДМІ за спеціальністю лікувальна справа. Стаж роботи 23 роки. Пройшла спеціалізацію по дерматовенерології на базі Львівського медичного університету. Регулярні курси підвищення кваліфікації. За підсумками загальнодержавної рейтингової програми підтримки лідерів реального сектору економіки нагороджена у 2010 році орденом «Професіонал галузі».

Послуги

Волкова Надія Олегівна
Лікар-стоматолог
Стаж роботи 3 роки. Закінчила Тернопільський ДМУ ім.І.Я. Горбачевського у 2010 р. Регулярно проходить навчально-практичні курси , семінари з питань ендодонтії, художньої реставрації та протезування. (Стоматологічні навчальні центри «Фенестра», «Білий Град», “Biodental Clinic” та ін.)

Послуги

Зінько Андрій Володимирович
Лікар –отоларинголог
Стаж роботи 17 років. Категорія вища. У 1996 році закінчив Тернопільський ДМІ ім.І.Я.Горбачевського. Регулярні курси підвищення кваліфікації. Учасник багатьох конференцій, симпозіумів.

Послуги

Копчук Тамара Павлівна
Лікар –офтальмолог
Стаж роботи 52 роки. Закінчила Станіславський Державний медичний інститут у 1960 році за спеціальністю лікар загальної практики. У 2012 р. присвячене звання лікаря року.

Послуги

Туницька Олена Іванівна
Лікар –педіатр
Стаж роботи 6 років. Учасник тематичних конференцій, семінарів, лекцій. Закінчила у 2007 році буковинський державний медичний університет за спеціальністю педіатрія.
Послуги
Зволінський Євген Йосипович
Лікар – кардіолог, терапевт
Закінчив Тернопільський медичний інститут в 1981 році. Стаж роботи 32 роки. Пройшов курси спеціалізації по кардіології в 2011 році у Львівському університеті ім.Данила Галицького . Регулярні курси підвищення кваліфікації. Є активним учасником симпозіумів, конференцій з питань кардіології та терапії. У 2013 р. за підсумками загальнодержавної рейтингової програми підтримки реального сектору економіки Зволінський Євген Йосипович нагороджений медаллю «За трудові заслуги».

Послуги

Грицюк Валентина
Лаборант вищої категорії
Стаж роботи 28 років. Регулярні курси підвищення кваліфікації.

Послуги

Кравцова Віта та Левчук Юлія
Середній медичний персонал.
У медичному центрі «Здоров’я» працює досвідчений і висококваліфікований середній медичний персонал. Кравцова Віта  та Левчук Юлія є чуйними , уважними та вмілими медичними сестрами. Вони допоможуть вам почуватися у цьому закладі комфортно, завжди готові прийти на допомогу.
Шумилович Ігор Олегович
лікар-гінеколог першої категорії.
Стаж роботи 28 років. Закінчив Тернопільський медичний інститут у 1985 році. Регулярні курси підвищення кваліфікації. Учасник багатьох конференцій та семінарів з питань гінекології та акушерства.

Послуги