Про клініку

“Медичний центр Здоров’я” заснований у 1997 році. Засновниками є Олег Володимирович та Жанна Іванівна ЗІНЬКО, випускники Тернопільського  медичного інституту. Цей заклад працює більше 15 років і за час свого існування  здобув високу репутацію у своїх пацієнтів. Ми відносимося із любов’ю та повагою до кожної людини, яка до нас звернулася, завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу та постійно розширюємо спектр послуг.

Наші зусилля оцінили не тільки пацієнти. У  2010, 2011 та 2012 році   за підсумками загальнодержавної рейтингової програми підтримки реального сектору економіки  ПМП  «Здоров’я» нагороджено відзнакою «Лідер галузі» серед підприємств сектору послуг охорони здоров’я.

За підсумками цієї ж програми у 2011 році  Зінько Жанна Іванівна  нагороджена орденом «Професіонал галузі», у 2013р. директор Зінько Олег Володимирович  нагороджений орденом «За заслуги перед Вітчизною, лікар-терапевт  Зволінський Євген Йосипович медаллю «За трудові заслуги».

Ваше здоров’я і самопочуття для нас є найціннішим скарбом і тому ми кожного дня працюємо для Вас та Ваших близьких із старанням та натхненням!